دوشنبه 18 آذر 1398
با شرکت ۳۰نفر از معتمدین روستاها

اعضای هیات اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی روستای شهرستان بندرانزلی انتخاب شدند

نسخه چاپی ایجاد : ‎1395/12/28 21:05 بازدید: 557

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرانزلی:

میرشمس مومنی زاده در ابتدای این جلسه و طی سخنانی از جلوه‌های مردم سالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی را برگزاری سالانه یک انتخابات بطور میانگین دانست و خاطرنشان کرد: امور عمومی جامعه با اتکا به آرای مردم صورت می‌گیرد و مردم مستقیم یا غیرمستقیم در انتخاب مسئولین مشارکت دارند.

فرماندار شهرستان بندرانزلی در ادامه رویکرد فرمانداری در انتخابات پیش رو را جلب مشارکت حداکثری مردم، قانونگرایی، بی‌طرفی و امانتداری عنوان کرد و افزود: مشارکت حداکثری مردم موجب عزت و اقتدار ملت و نظام می‌شود و باید شرایطی را فراهم کنیم که مردم با شور و نشاط پای صندوق رای حاضر شوند.

نماینده عالی دولت در شهرستان همچنین بر اهمیت صیانت از آرای مردم تاکید و خاطرنشان کرد: هر جا ابهامی وجود داشته باشد به قانون رجوع خواهیم کرد و تصمیم‌گیری ما بر اساس قانون خواهد بود.

در پایان این جلسه انتخابات اعضای هیات اجرایی انتخابات روستاهای شهرستان بندرانزلی با شرکت ۳۰نفر از معتمدین برگزار شد که در نهایت اسلام خدادادی، احمد وطن دوست، بیت الله نبی، سهراب یوسفی، خلیل محمد نژاد، غلام علی فدوی و حسین شهبازی به عنوان اعضای هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا در این شهرستان انتخاب شدند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی