پنجشنبه 23 آبان 1398
بخشدار مرکزی انزلی :

مسیر روستای آبکنار به کپورچال بازگشایی شد/وضعیت عادی است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/07/21 15:25 بازدید: 82

بخشدار مرکزی شهرستان بندرانزلی گفت: مسیر روستای آبکنار به کپورچال که بر اثر بارش شدید باران شب گذشته مسدود شده بود بازگشایی شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بندرانزلی اسماعیل قاسمی با اعلام این خبر اظهار کرد: بر اثر بارش شدید باران که از شامگاه گذشته شدت گرفته بود مسیر روستای آبکنار به کپورچال در محدوده پل روستای شیله سر به دلیل طغیان رودخانه مسدود شده بود.
وی با اشاره به کمک دستگاه های خدمات رسان همچون هلال احمر ، راهداری و حمل و نقل جاده ای ، آب منطقه ای و با همکاری پلیس راه و نیروی انتظامی افزود: با هماهنگی های انجام شده توسط دهیاران و شوراهای اسلامی روستای شیله سر و روستاهای همجوار و با استفاده از یک دستگاه بیل مکانیکی ، لایروبی و رفع گرفتگی مسیر آب رودخانه در زیر پل شیله سر انجام شد.
بخشدار مرکزی انزلی اضافه کرد: یک دستگاه خودروی سواری نیز که در ساعات اولیه صبح در این مسیر گیر افتاده بود با کمک نیروهای راهداری و هلال احمر نجات یافت.
قاسمی یادآور شد: متاسفانه چند دستگاه منزل مسکونی این روستا که در مسیر رودخانه بود دچار آبگرفتگی شد که طی بازدید فرماندار انزلی از این محل دستورات لازم برای کمک رسانی به این منازل  نیز صادر شد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی