چهارشنبه 1 اسفند 1397

فرماندار بندرانزلی : نگاه نظام به زندانی نگاه اصلاحی است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/05 15:17 بازدید: 377

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرانزلی : دکتر میرشمس مومنی زاده فرماندار بندرانزلی در جلسه انجمن حمایت از زندانیان به اهمیت حمایت از خانواده زندانیان اشاره نمود و گفت : زندانیان شهروندان ما هستند که از حقوقی برخوردارند به ویژه خانواده های آنان که پس از ورود زندانی به زندان ممکن است مورد آسیب های اجتماعی قرار بگیرند و وظیفه ما است که باید به آنان توجه داشته باشیم .

وی افزود : نگاه نظام به زندانی نگاه انتقام جویی نیست بلکه نگاه اصلاحی است و در طول دوره اصلاح صیانت از خانواده زندانی باید انجام گیرد تا در معرض بعضی از مشکلات قرار نگیرند و این از وظایف انسانی ، اخلاقی و اداری همه ما است . بدین جهت اعضای این انجمن خدمت بسیار ارزشمندی ارائه می دهند .

فرماندار بندرانزلی برگزاری جشن گلریزان را یکی از برنامه های خوب همدلی و همیاری اجتماعی دانست و اظهار داشت : با جشن گلریزان هر ساله خانواده هایی را خوشحال می کنیم و لبخند را بر لبان فرزندان زندانیان می نشانیم که امیدواریم هر سال بتوانیم این بستر را فراهم کنیم تا تعداد بیشتری به جمع گرم خانواده برگردند . ولی آنچه که برای مسئولین اجرایی مهمتر است این است که بسترهای نامناسب اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی را اصلاح کنند تا از انجام جرم جلوگیری شود تا شاهد اضافه شدن حتی یک نفر به زندان نباشیم .

در پایان این جلسه بعد از رأی گیری اعضاء آقایان نادر راستکردار و امیر رضی زاده بعنوان بازرس انجمن حمایت از زندانیان بندرانزلی انتخاب شدند .

دولت و ملت همدلی و همزبانی