سه شنبه 31 اردیبهشت 1398

سرمربی جدید تیم ملوان معرفی شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/29 21:56 بازدید: 441

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرانزلی - در مراسم معارفه سرمربی جدید تیم ملوان که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد. دکتر میرشمس مومنی زاده فرماندار بندرانزلی به جایگاه باشگاه ملوان در شهرستان و استان اشاره کرد و گفت : از مولفه هایی که در شهرستان برای مردم حائز اهمیت است سرنوشت باشگاه ملوان است که با زندگی همه اقشار مردم آمیخته است و حتی برای هموطنان ما در اقصی نقاط کشور هم اهمیت دارد و پیگیر آن هستند و قطعا ما هم به عنوان مسئولین و کارگزاران خدمتگزار مردم برخود وظیفه می دانیم با تمام توان از این باشگاه حمایت کنیم.

وی به مشکلات و فراز و نشیب های این باشگاه اشاره نمود و افزود: بحمدالله با حمایت معنوی مردم و پشتیبانی مسئولان شهرستان ، استان و کشور به ویژه همت اعضای هیئت مدیره و پیگیریهای ویژه مهندس خسته بند نماینده مردم انزلی بخشی از این مشکلات مرتفع شد که باز هم به حمایت و پشتیبانی نیاز است تا این باشگاه به جایگاه واقعی خود که حق آن است برسد و رسیدن به این جایگاه نیازمند عزم و اراده همگانی است.

مومنی زاده دستیابی به جایگاه واقعی باشگاه را دوری از حواشی و حاشیه سازی بیان داشت و اظهار کرد : هر یک از ما بعنوان شهروند ، ورزشکار ، ورزش دوست و مسئول اجرایی باید ببینیم در تقویت این باشگاه چه کار عملی می توانیم انجام دهیم.

در این مراسم فرهاد پورغلامی از بازیکنان با سابقه تیم ملوان که یک دوره سرمربی گری این تیم را در سالهای گذشته بر عهده داشت بعنوان سرمربی جدید و بهمن صالح نیا بعنوان مشاور ورزشی باشگاه ملوان معرفی شدند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی