سه شنبه 19 آذر 1398

بندر انزلی از عزت فوتبال ایران استقبال کرد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/04/10 23:17 بازدید: 426

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندر انزلی _ با ورود سعید عزت اللهی فوتبالیست نام آور گیلانی در بازگشت از بازی های جام جهانی فوتبال 2018 روسیه به زادگاهش ، مراسم استقبال باشکوه مردمی در مرکز شهر بندر انزلی برگزار شد .

 

دکتر میرشمس مومنی زاده فرماندار شهرستان بندر انزلی در این مراسم به افتخارآفرینی ورزشکاران این شهرستان اشاره نمود و گفت : هرچند قهرمانان ما در تیم ملی نتوانستند به مرحله نهایی صعود کنند اما تلاش غیرتمندانه و متعصبانه آنان برای مردم ما افتخار آفرید و موجب غرور ملی ایرانیان شد و افتخار بیشتر برای ما انزلیچی ها ، سعید عزت اللهی است که در این بازی ها خوش درخشید و نام انزلی را بلند آوازه تر کرد . وی بر توانمندی های ورزشکاران شهرستان تاکید نمود و اظهار داشت : این شهرستان همیشه توسط ورزشکاران خود در عرصه های مختلف ورزشی جهان ، کشور و استان نام آور است و این افتخارآفرینی ها مسئولیت ما را در قبال جامعه ورزشی ، ورزش دوستان و قهرمانان ، روز به روز بیشتر می کند که از خداوند متعال استمداد می طلبیم تا توفیق دهد بتوانیم پشتیبانی قوی برای این افتخارآفرینان باشیم .

 

در ادامه این مراسم ، سعید عزت اللهی افتخار فوتبال ایران از ابراز احساسات صمیمانه همشهریان خود تقدیر و تشکر کرد و از مسئولین خواستار حمایت از ورزشکاران این شهر ورزشی شد .

 

 

 

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی