چهارشنبه 1 اسفند 1397

کارگروه بانوان ستاد بزرگداشت دفاع مقدس در بندرانزلی تشکیل شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/05/13 12:46 بازدید: 285

اولین جلسه کارگروه بانوان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تشکیل شد و در خصوص برنامه های بزرگداشت این ایام تصمیم گیری بعمل آمد .

لیلا پوررزاز مشاور فرماندار در امور بانوان بندرانزلی به افتخار آفرینی ایرانیان در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت : انقلاب اسلامی با تمام دشمنی های استکبار به همت مردم بصیر و صبور این دیار توانسته چهل سال از حیات پرافتخار خود را سپری کند و الگویی برای آزادی خواهان جهان شود .

وی افزود : امروز جمهوری اسلامی با دستیابی به فناوری های روز ضمن نشان دادن اقتدار خود خشم دشمنان را هم برانگیخته و آنان همچنان به دنبال نابودی این نظام الهی هستند . لذا باید با اتحاد و همدلی از دستاوردهای این انقلاب شکوهمند که با اهدای هزاران شهید به ثمر رسیده پاسداری کنیم .

پوررزاز اجرای برنامه های فرهنگی که در معرفی انقلاب اسلامی به جوانان و نسل آینده تأثیرگذار است را از شاخصه های مهم این کارگروه عنوان نمود و افزود : ما باید با مشارکت هم برنامه هایی که با خلاقیت و هنر به بیان اقتدار ایرانیان خصوصاً  زنان که نقش تأثیرگذار و مهمی را در دوران پرفراز و نشیب این انقلاب داشتند تهیه و اجرا نمائیم .

دولت و ملت همدلی و همزبانی