چهارشنبه 1 اسفند 1397

پیام تبریک فرماندار بندرانزلی بمناسبت روز خبرنگار

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/05/17 13:46 ویرایش : ‎1397/05/17 13:49 بازدید: 316

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرانزلی دکتر میرشمس مومنی زاده فرماندار بندرانزلی در پیامی روز خبرنگار را به جامعه رسانه کشور تبریک گفت . متن این پیام به شرح ذیل می باشد :

" ن والقلم و مایسطرون "

 17 مرداد در تقویم کشور ما یادآور مجاهدانی است که برای بیان حقیقت و تاباندن واقعیت ، رسالت بزرگ اطلاع رسانی را به دوش گرفتند و چراغ راه جامعه گشتند .

جریان زنده اطلاعات با تکیه بر صداقت ، صراحت و شجاعت خبرنگار است که در شریان حیاتی جامعه به گردش در می آید و شناخت و آگاهی مردم را افزون تر می کند . تلاش برای ارتقای سطح فرهنگ و آگاهی جمعی ، جهاد مقدسی است که خبرنگار با عزمی راسخ در مسیر آن گام بر می دارد .

روز خبرنگار فرصت مناسبی برای شناسایی و بررسی ابعاد نقش رسانه ها و خبرنگاران است و اصحاب رسانه به عنوان قدرت نرم نظام جمهوری اسلامی با توجه به رشد آگاهی مردم نقش بسیار مهم و تعیین کننده ای را به عنوان رابط بین مردم و مسئولین در عرصه اطلاع رسانی صحیح خدمات دولت و سازمان ها از یک سو و پیگیری و حل مشکلات مردم از سوی دیگر ایفا می کنند .

در حقیقت خبرنگاران با حضور فعال و موثر در عرصه خبر و رسانه ای امروز که بخش مهمی از جنگ نرم به شمار می رود وظیفه ای مانند سربازان و افسران فداکار را در خط مقدم این رویارویی فرهنگی به دوش می کشند و وظیفه آنان است که در جنگ رسانه ای نابرابری که برای خدشه دار کردن چهره نظام اسلامی از سوی دشمنان به راه افتاده مقابله کنند و با اراده آهنین و قلم صریح و صادق خود پیام حقانیت ایران اسلامی را به دنیا اعلام نمایند .

اینجانب ضمن تجلیل و بزرگداشت مقام شامخ شهدای رسانه به ویژه شهید محمود صارمی این روز ارزشمند را به تمامی خبرنگاران فرهیخته و متعهد تبریک عرض نموده و امیدوارم با توکل به خداوند سبحان در پیمودن مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و موید باشند .

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         میرشمس مومنی زاده

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     فرماندار شهرستان بندرانزلی

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی