چهارشنبه 1 اسفند 1397

نشست فرماندار بندرانزلی با اصحاب رسانه

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/05/17 15:34 ویرایش : ‎1397/05/17 15:45 بازدید: 389

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرانزلی: نشستی به مناسبت روز خبرنگار در فرمانداری انزلی با حضور دکتر میرشمس مومنی زاده فرماندار این شهرستان و اصحاب رسانه برگزار شد.

دکتر مومنی زاده در ابتدا ضمن آروزی موفقیت برای خبرنگاران و اهالی رسانه، اظهار کرد: خبرنگاران مسئولیت سنگینی بر دوش دارند و بنده عقیده دارم اگر معلمی شغل انبیا است، کار رسانه نیز کمتر از شغل معلمی نیست. زیرا یک خبرنگار با انجام صحیح وظایف خود می تواند نقش بسزایی در افزایش سطح فرهنگ و اطلاعات مردم یک جامعه ایفا نماید.

وی گفت: خبرنگار و رسانه حلقه ی واسط میان مسئولین دولت و حکومت با مردم است، می تواند مانند آینه عمل کند و محدودیت ها، تنگناها و مشکلات مسئولین را به افکار عمومی و مردم منتقل نمایند و مسائل جامعه را نیز به گوش مسئولین برسانند.

فرماندار بندرانزلی  صداقت رسانه ای را از اولویت های کاری خبرنگاران دانست و تاکید کرد: یکی از مسائلی که به اعتقاد من خبرنگاران باید آن را رعایت کنند انتقال صحیح مشکلات و اتفاقات به سطح جامعه است ، به همین دلیل است که تاکید می کنم خبرنگاران باید مثل آینه عمل کنند و خوبی ها و بدی ها را همان اندازه که هستند منعکس نمایند.

نماینده عالی دولت در شهرستان بندر انزلی با بیان اینکه حضور مردم در کنار مسئولین می تواند نوید بخش جامعه ای موفق و پویا باشد، تصریح کرد: در طول چهل سال گذشته نقش مردم در همه ی عرصه های نظام تعیین کننده بوده است، در انقلاب، در دفاع مقدس و سالهای سازندگی هرجا مردم همراه و همگام با مسئولین بودند شاهد موفقیت های بیشتری بوده ایم. شهرستان ما نیز از این امر مستثنی نیست و برای توسعه همه جانبه شهرستان باید از تمام ظرفیتهای مردم و جوانان بهره مند شویم.

وی افزود: تمام مسئولین اجرایی خدمتگزاران مردم هستند و بدون شک ملت هر کشوری صاحبان اصلی آن کشور محسوب می شوند و رسانه ها می توانند نقش بسزایی در گوشزد کردن این موارد به مردم و مسئولین داشته باشند.

فرماندار بندرانزلی در پایان رویکرد خود را تعامل با احزاب، تشکل ها، مسئولین و رسانه ها اعلام کرد و گفت: اعتقاد داریم که حق مردم بیشتر از شرایط فعلی است و امیدواریم هرکس که در جامعه نقشی و وظیفه ای دارد وظیفه خود را به خوبی انجام بدهد تا جامعه بتواند به سمت پیشرفت و ترقی حرکت کند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی