سه شنبه 31 اردیبهشت 1398

کارگاه آموزشی رویدادهای دانایی تا دارایی در بندرانزلی آغاز بکار کرد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/07/18 13:17 ویرایش : ‎1397/07/18 13:20 بازدید: 300

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بندرانزلی: به همت پارک علم و فناوری گیلان و همکاری فرمانداری بندرانزلی کارگاه های آموزشی رویدادهای دانایی تا دارایی با هدف راه اندازی کسب و کار در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز بکار کرد.

طاهر تونگو معاون برنامه ریزی فرمانداری در افتتاحیه این کارگاهها بکارگیری دانش و خلاقیت در دستیابی به بازار کار را یاد آور شد و گفت: با توجه به دستیابی سریع دنیا به پیشرفت در علوم مختلف نیازمند آن هستیم که با بکارگیری خلاقیت در نیازمندیهای جامعه طرح های نو و عامه پسند را به اجرا در آوریم، به گونه ای که حتما می توان با ابتکار و خلاقیت یک طرح قدیمی را با توجه به نیاز عامه فعال تر و کاربردی تر نمود و لازمه آن آموزش و تبادل تجربه است که کارگاههای آموزشی بهترین فرصت را برای این منظور فراهم می کنند.

وی افزود: برای دستیابی به توسعه و پیشرفت اول باید موانع و نواقص موجود را شناسایی کنیم، سپس با برنامه ریزی از توانمندیهای خود برای رفع آن بکوشیم.

معاون برنامه ریزی فرمانداری نقش مشارکت در اجرایی کردن طرحها را مهمترین بخش در کسب موفقیت عنوان نمود و اجرای اینگونه کارگاهها را بمنظور آشنایی با ابتکارات روز و تبادل نظر آرای مختلف را موثرترین اقدام در کاربردی نمودن طرحهای مدنظر دانست.

شایان ذکر است این کارگاهها در چهار جلسه هفتگی با موضوعات ایده پردازی و خلاقیت، راهکارها و چالشهای مسیر موفقیت ایده، تیم سازی و طراحی مدل کسب و کار برای علاقه مندان به کار آفزینی و رونق کسب و کار برگزار میگردد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی