سه شنبه 25 تیر 1398

بیست و یکمین دوره انتخابات شورای دانش آموزی برگزار شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/08/05 09:57 بازدید: 308

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بندر انزلی – همزمان با برگزاری بیست و یکمین دوره انتخابات شورای دانش آموزی در مدارس کشور طی مراسمی در دبیرستان امام علی (ع) با حضور وحید پور حضرت معاون عمرانی فرماندار ، امام جمعه بندر انزلی ، جابر اخلاقی معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش گیلان و تنی چند از مسئولین اجرایی شهرستان بندر انزلی برگزار شد.

امام جمعه بندر انزلی در این مراسم به اصل رعایت امانت داری و خدمت صادقانه اشاره کرد و گفت: این شوراها تمرینی است برای آنکه شما دانش آموزان که آینده سازان و مدیران آینده هستید با آگاهی ، هوشیاری و احساس مسئولیت در سازندگی و توسعه کشور بکوشید و خوب است در کنار تعلیم و تعلم و تهذیب نفس در این زمینه هم اهتمام نمائید.

این انتخابات در 3 هزار مدرسه این استان با شرکت بیش از 330 هزار دانش آموز و 21 هزار دانش آموز بعنوان عوامل اجرایی برگزار شد که در این رقابت 23 هزار عضو شورای دانش آموزی در مدارس گیلان انتخاب می گردند. که منتخبین به عنوان اعضای شورای دانش آموزی در پیشبرد امور مدرسه ، مطالبات دانش آموزان و ایجاد نشاط اجتماعی با اولیاء مدرسه برنامه ریزی و همکاری خواهند نمود.

دولت و ملت همدلی و همزبانی