سه شنبه 19 آذر 1398

افتتاح یک واحد آموزشی خیر ساز در بندر انزلی

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/08/05 10:56 بازدید: 377

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بندر انزلی – در راستای توسعه فضاهای آموزشی مراسم افتتاح یک واحد آموزشی خیر ساز در هنرستان دخترانه وحدت اسلامی با حضور دکتر میر شمس مومنی زاده سرپرست فرمانداری بندر انزلی ، حسن خسته بند نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی و علی اوسط اکبری مقدم معاون امور عمرانی استانداری گیلان در این هنرستان برگزار شد.

مومنی زاده در این آئین به آرمان بزرگ انسانها در دستیابی به پیشرفت و توسعه اشاره کرد و گفت: همه ملت ها بزرگترین آرمانشان دستیابی به پیشرفت و توسعه است که محور آن در همه جوامع انسانها هستند.

انسانهایی که با خلاقیت و پشتکار خود این مسیر را می پیمایند و از امکانات و منابع پیرامون خود بهره می برند.

وی به اهمیت آموزش وپرورش تاکید کرد و افزود: این آموزش و پرورش و مراکز آموزش عالی است که انسانهای توسعه یافته را تربیت می کند. لذا مقدس ترین و با ارزش ترین کار پرداختن به مسائل مربوط به تعلیم و تربیت و آموزش و پرورش است.

سرپرست فرمانداری بندر انزلی به مشکلات مالی دستگاههای اجرایی اشاره کرد و گفت: خیرین بازوان توانمند و همیشه همراه با نظام آموزشی در ایجاد فضاهای آموزشی هستند به ویژه در بندر انزلی که نقش بسیار تعیین کننده ای ایفا کرده اند چون همواره در عرصه های مربوط به تعلیم و تربیت همراه جامعه فرهنگی شهرستان هستند.

شایان ذکر است این فضای آموزشی با زیر بنای 220متر مربع و اعتبار 3 میلیارد و 200 میلیون ریال شامل 3 کارگاه توسط خیرین مدرسه ساز سیمین موقر و همسرشان رحیم موثق ساخته شده است.

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی