سه شنبه 25 تیر 1398
معاون سیاسی ،اجتماعی فرمانداری بندرانزلی

13 آبان میعادگاه تقابل همیشگی مستضعفان با مستکبران است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/08/05 17:25 بازدید: 322

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بندرانزلی – بمنظور گرامیداشت یوم الله 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی جلسه هماهنگی در فرمانداری بندرانزلی برگزار شد .

حسن صفری معاون سیاسی ،اجتماعی فرمانداری در این نشست به سه واقعه مهم و تاریخی یوم الله ١٣ آبان اشاره کرد و گفت :یکی از روز های بزرگی که هیچگاه از یاد و خاطره مردم مومن و وفادار ما محو نخواهد شد،یوم الله ١٣ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است. مقطع مهمی که وقوع سه رخداد سرنوشت ساز آن را به میعادگاه تقابل همیشگی مستضعفان با مستکبران تبدیل نمود.

وی افزود: این روز تاریخی امسال از آن جهت اهمیت مضاعفی یافته که آمریکا و اذنابش پس از سالها ،رویا پردازی برای براندازی نظام جمهوری اسلامی با تهدیدات نظامی و تحریم های ظالمانه دریافته اند که راه به جایی نخواهند برد بدین سبب چهره فریبکارانه خویش را مزورانه در پس پرده تزویر و نفاق پنهان داشته و به خیال باطل و واهی خود نفوذ در بدنه نظام و استحاله ارزشهای والای اسلامی و انسانی آنرا در سر می پروراند. لذا ایرانیان موحد و غیور در این برهه خاص با هوشیاری و ارتقاء بصیرت در مواجه با توطئه های شیطان بزرگ از این فرصت بهره خواهند برد و در حماسه ای دیگر تجدید پیمان با آرمانهای استکبار ستیزانه امام امت ، شهیدان و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را با فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل با صدایی رسا به جهانیان اعلام می کنند.

برگزاری همایش های بصیرت افزایی ، مسابقه روزنامه دیواری (مرگ بر آمریکا) ، نمایشگاه عکس و کاریکاتور (حقوق بشر آمریکایی) از برنامه های اجرایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در بندرانزلی است که برنامه ریزی اجرای آن در این جلسه انجام گرفت .

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی