سه شنبه 25 تیر 1398
در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

مردم بندرانزلی فریاد مرگ بر آمریکا سر دادند

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/08/14 18:23 بازدید: 346

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بندرانزلی  - همزمان با سراسر کشور در یوم الله 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی مردم قهرمان بندرانزلی با حضور در صفوف منسجم و متحد با سردادن شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل فریاد برائت از مستکبرین را سردادند .

در این راهپیمایی که اسماعیل حیدری آزاد فرماندار بندرانزلی در کنار مردم حضور داشت .

حجت الاسلام سید عبدالجواد شمس الدین  به فتنه ها و توطئه های دشمنان از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون اشاره کردو گفت : دولت آمریکا مدعی شده که نمی گذارد ملت ایران چهلمین سال پیروزی انقلاب را جشن بگیرند ولی این یک ادعای تو خالی است و ملت با حضور در راهپیمایی امروز، جواب دندان شکنی به امریکا داده اند .

وی به سوابق درخشان ملت ایران در عمر چهل ساله انقلاب اسلامی اشاره و تصریح کرد: امت شهید پرور ایران اسلامی هیشه از تمکین در برابر اجانب خودداری کرده و امروز هم در مواجهه با توطئه های دشمنان، راه مبارزه با استکبار جهانی را در پیش گرفته اند.

امام جمعه بندرانزلی با بیان اینکه شعار مرگ بر امریکا یکی از شیوه های مبارزه همیشگی با استکبار است، تاکید کرد: دشمنان از این شعار می ترسند و در تلاشند این شعار از ملت ما گرفته شود.

وی تصریح کرد: بر اساس فرمایش رهبر معظم انقلاب، این شعار همواره باید بماند و از دهان ملت اسلامی گفته شود چرا که این شعار یکی از راه های مبارزه با امریکا و جنایتکاران است.

دولت و ملت همدلی و همزبانی