دوشنبه 1 بهمن 1397

فرماندار بندرانزلی : اصل خدمتگزاری بر مبنای تکریم مردم است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/08/18 18:43 بازدید: 189

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بندرانزلی - اسماعیل حیدری آزاد در نخستین دیدار مردمی خود در سمت فرمانداری این شهرستان ساحلی در جمع روسای ادارات گاز ، برق ، آب و فاضلاب شهری ، کمیته امداد امام خمینی (ره) ، بهزیستی ، شبکه بهداشت و درمان ،  صنعت ، معدن و تجارت بر لزوم حفظ اعتماد مردم و اعتمادسازی در کنارافزایش رضایتمندی شهروندان تاکید کرد.

وی خاطرنشان کرد: اصل خدمتگزاری بر مبنای تکریم مردم است و باید این اصل به عنوان مهمترین اولویت، در سرلوحه کار مسئولان دولت قرار گیرد.

حیدری آزاد با بیان اینکه مسئولیت ها توفیق و امانتی بیش نبوده و ماندگار نخواهد بود افزود: خدمت به مردم تنها اصل ماندگار برای خدمتگزاران نظام است و جلسه تودیع و معارفه یک روزی برای همگان برگزار خواهد شد.

فرماندار شهرستان بندرانزلی تاکید کرد: بالاترین عبادت برای مدیران دستگاه های اجرایی ، خدمت به مردم و تکریم ارباب رجوع بوده و خدمت به مردم بر اساس تاکیدات امام راحل(ره)و توصیه های رهبر فرزانه انقلاب، وظیفه هر مسئول در هر جایگاهی است.

وی با تاکید براینکه مسئولان و مدیران شهرستان باید در قبال مردم مسئولیت پذیر بوده و در انجام کارها از خرد جمعی استفاده کنند افزود: باید علاوه بر استفاده از نوآوری و خلاقیت در انجام کارها ، از فرصت ها و ظرفیت ها استفاده کنیم و ضمن رسیدگی به مشکلات مردم طوری عمل کنیم که در نهایت ارباب رجوع با لبخند رضایت و با دست پر برگردد .

حیدری آزاد ابراز امیدواری کرد: باید با تأسی از منویات مقام معظم رهبری و همراهی مسئولان شهرستان بندرانزلی در خدمت به مردم این شهر ساحلی بیش از پیش گام برداشته و با تمام توان در جهت رفع محرومیت‌ها همت کنیم .

 فرماندار شهرستان بندرانزلی در نخستین دیدار مردمی خود علاوه بر بررسی مشکلات مراجعه کنندگان ، دستورات لازم را برای رفع مشکلات مراجعان صادر کرد.

 

گالری عکس مرتبط ملاقات هفتگی با مردم
دولت و ملت همدلی و همزبانی