سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
فرماندار بندرانزلی تاکید کرد:

حضور مسئولان در نماز جمعه فرصت خدمت مستقیم به مردم را پدید می آورد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/09/09 16:18 ویرایش : ‎1397/09/09 16:50 بازدید: 265

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بندرانزلی اسماعیل حیدری آزاد با تاکید بر حضور پررنگ تر مسئولان شهرستان در نماز سیاسی و عبادی جمعه اظهار کرد:حضور مسئولان در نماز جمعه و مناسبت های ملی و مذهبی فرصت حضور و رویارویی با مردم و بررسی مشکلات آنان است.

وی افزود:مسئولان در برابر مردم تکلیف شرعی دارند و پاسخگویی به مردم با رویی خوش و به صورت چهره به چهره در نماز جمعه بهترین شیوه تکریم ارباب رجوع است.

حیدری آزاد با بیان اینکه مسئولان انتقادات را با مستندات جواب داده و نقاط ضعف های کارشان را اصلاح کنند گفت: حضور در نمازجمعه یک کار فرهنگی، اجتماعی و سیاسی است که باید در هر مکان و مجلسی برای آن تبلیغ شود.

وی تاکید کرد: دشمن در حال اشاعه ویروس نفاق، دشمنی و یاس در بین ملت‌های آزاده جهان به ویژه ملت شهیدپرور ایران است و باید با حضور پررنگ مان در نمازجمعه و با ایمان و تقوا و افزایش بصیرت مان پاسخ دندان شکن به توطئه های دشمنان بدهیم .

فرماندار شهرستان بندرانزلی تصریح کرد: شرکت مسئولان در نماز جمعه سبب قوت قلب برای مردم است و مسئولان نظام اسلامی باید جلوتر از آحاد مردم در نماز جمعه حضور پیدا کنند.

 

 امام جمعه شهرستان بندرانزلی در خطبه های نماز سیاسی و عبادی جمعه این هفته شهرستان با تبریک انتصاب اسماعیل حیدری آزاد به عنوان فرماندار شهرستان بندرانزلی اظهار کرد:خدا را شاکریم که فرمانداری با تجربه و با دید باز از سوی وزارت کشور برای تصدی این پست مهم معرفی شده است.

حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالجواد شمس الدین افزود: فرماندار انزلی در همین مدت حضورش در بندرانزلی نشان داد که بدون وابستگی به هیچ جریانی و طرفداری از هیچ جناحی وارد میدان عمل شده است.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به ارتباطات و تجارب ارزنده فرماندار بندرانزلی در سطوح مختلف ملی، سایر مسئولان شهرستان هم باید از ارتباطات و توانمندی ارزنده ایشان استفاده کرده و افراد با صحه صدر بیشتر و با بزرگ منشی در کنار یکدیگر برای توسعه و آبادانی شهرستان و در نهایت رضایتمندی مردم کوشا باشند .

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی