سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
فرماندار انزلی در دیدار با فرمانده ناوگان شمال:

خودم را از نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی جدا نمی دانم

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/09/10 17:50 بازدید: 182

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بندرانزلی اسماعیل حیدری آزاد روز شنبه در دیدار با فرمانده ناوگان شمال ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: افتخارم این است که در سالها در کسوت های نظامی خدمت کرده ام و همیشه احساسم این است که من یک سربازم و تنها سنگر خدمتم تغییر کرده است و به این سربازی بیشتر از پست های سیاسی اعتقاد دارم.

وی با اشاره به لزوم فراهم سازی زمینه های جذب سرمایه گذار در بندرانزلی افزود:هرجایی که زمینه سرمایه گذاری وجود داشته باشد استقبال می کنم و اگر سرمایه گذاری در نیروی دریایی نیز صورت بگیرد از تمام ظرفیت های شهرستان می توان استفاده کرد.

حیدری آزاد انزلی را شهری دچار سیاست زدگی دانست و تاکید کرد: سیاست زدگی آفتی است که وحدت و یکپارچگی بین مردم و مسئولان را نشانه رفته و متاسفانه انزلی نیز مانند بسیاری از شهرهای کشور دچار سیاست زدگی شده که ادامه این روند چندان مطلوب شهرستان نخواهد بود.

 فرماندار انزلی با تاکید بر ضرورت افزایش بیش از پیش ارتباطات و تعاملات در بین مردم و مسئولان  متذکر شد: باید تمامی افراد و گروه ها منافع فردی و گروهی و جناحی را کنار گذاشته و به منافع جمعی که همانا منافع عمومی  شهرستان است توجه نمایند چرا که وقتی اولویت مسئولان حراست از منافع جمعی باشد طبیعی است همگان از این منافع بهره مند می شوند.

حیدری آزاد با اشاره به ضرورت تشکیل اتاق فکر در فرمانداری انزلی خاطر نشان کرد:به زودی با تشکیل اتاق فکر در فرمانداری شهرستان بندرانزلی و استفاده از تمامی پتانسیل ها و منابع انسانی و نخبگان شهرستان به ویژه نخبگان جوان در قالب کارگروه های مختلف تلاش می شود با استفاده از طرح ها و ایده ها و قابلیت های جوانان زمینه های رشد و توسعه همه جانبه شهریتان فراهم شود.

 

 در ادامه این نشست فرمانده ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش نیز اظهار کرد: از اینکه فرماندار بندرانزلی خودشان در بدنه نظامی بودند و اشرافیت کامل به مباحث و مشکلات نیروهای نظامی دارندخوشحالیم و خود را موظف به تعامل و همکاری متقابل می دانیم و با تمام وجود هر خدمتی که بتوانیم برای شهر انزلی انجام می دهیم.

ناخدا یکم عرشه و ستاد عبدالوهاب طاهری افزود: دکتر حیدری آزاد به دلیل دارا بودن کارنامه درخشان در سمت های مختلفی که برعهده داشتند ازتجربیات بسیار خوبی برخوردار بوده و همین امر باعث اشرافیت کامل ایشان به وظایف محوله شان بوده و از ارتباطات خوبی در سطح ملی نیز برخوردارند که امیدواریم با حضور ایشان در کسوت فرمانداری شهرستان بندرانزلی شاهد تغییرات اساسی و محسوس درجهت رشد و توسعه این شهر ساحلی باشیم .

وی خاطر نشان کرد: در صورت هماهنگی و تعامل مجموعه دستگاه های اجرایی و ادارت کل با فرماندار انزلی شاهد رشد و توسعه همه جانبه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و گردشگری در این شهرستان خواهیم بود.

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی