سه شنبه 29 مرداد 1398
معاون هماهنگی امور عمرانی :

ایجاد پیاده راه فرهنگی، خواسته بحق مردم انزلی است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/10/10 11:52 بازدید: 231

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بندرانزلی جلسه کمیته ساماندهی کالبدی ، زیرساختی ستاد باز آفرینی پایدار شهری شهرستان بندرانزلی با محوریت پروژه پیاده راه فرهنگی  با حضور نمایندگان اداره کل راه و شهرسازی و روسای ادارت مربوطه  در دفتر معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بندرانزلی برگزار شد.

 معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار در این جلسه اظهار کرد: این جلسه در راستای اجرای پروژه پیاده راه مرکزی بندرانزلی برگزار شده است.

وحید پورحضرت افزود: در قالب طرح های باز آفرینی پروژه های خوبی را می توان اجرا کرد و ایجاد پیاده راه فرهنگی، خواسته بحق مردم انزلی است.

وی یادآور شد: با توجه به وجود ابنیه های تاریخی ثبت شده در میدان مرکزی شهر،  هر اقدامی در میدان مرکزی بندرانزلی نیازمند هماهنگی با اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار خاطر نشان کرد: در فاز اول، این پیاده راه از روبروی شهرداری تا حوالی فرمانداری انزلی اجرا می شود و علاوه بر اینکه محدوده پرترددی است مشکلات ترافیکی هم رفع می شود.

پور حضرت تاکید کرد: برای اجرای این پروژه نیازمند هماهنگی و همکاری دستگاه های مرتبط ذیربط هستیم و باید ادارات گاز و برق و مخابرات در اجرای این پروژه نهایت همکاری را داشته باشند.

در این جلسه مقرر شد دستگاه های خدمات رسان در خصوص جابجایی ، اصلاح و توسعه شبکه های خود در مسیر اجرای پروژه پیاده راه فرهنگی اقدامات لازم را با هماهنگی شهرداری و راه و شهر سازی (اداره باز آفرینی شهری) به عمل آورند

دولت و ملت همدلی و همزبانی