دوشنبه 3 تیر 1398

حضور فرماندار در نماز سیاسی و عبادی جمعه شهرستان بندرانزلی

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/10/15 11:24 ویرایش : ‎1397/10/15 11:38 بازدید: 176

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بندرانزلی اسماعیل حیدری آزاد همچون هفته های گذشته با حضور در مصلی این شهرستان همراه با مردم در  نماز سیاسی و عبادی جمعه این هفته شرکت کرده و نماز جمعه این هفته را به امامت حجت الاسلام و المسلمین سیدعبدالجواد شمس الدین اقامه نمود.

امام جمعه بندرانزلی در نماز جمعه با انتقاد از ساخت ساختمان مرکز بازدید از تالاب که در شهریور ماه سال 95با همکاری آژانس همکاری های بین المللی ژاپن (جایکا) کلنگ آن توسط معصومه ابتکار رییس سازمان حفاظت محیط زیست بر زمین زده شده بود اظهار کرد: متاسفانه ساخت این ساختمان با هیچ منطقی سازگار نیست و علاوه بر اظهار بی اطلاعی همگان ، معلوم نیست برای چه کاری به سرعت در حال ساخت و پیشروی است در حالیکه این محل، بستر تالاب است و باید تفرجگاه ساخته شود .

حجت‌الاسلام والمسلمین شمس‌الدین افزود: فرماندار شهرستان بندرانزلی پیش از اقامه نماز نیز اظهار کردند که دستور توقف این کار داده شده و علاوه بر آن تکلیف کرده اند که بررسی های لازم صورت پذیرد .

وی همچنین گفت: بنده هم ضمن تشکر از فرماندار محترم شهرستان بندرانزلی تقاضا دارم تا آخر پیگیر این کار باشند و به هرنحوی شده جلوی این کار گرفته شود و این ساختمان به محل دیگری منتقل شود .

 

 

گالری عکس مرتبط فرماندار در نماز جمعه
دولت و ملت همدلی و همزبانی