دوشنبه 3 تیر 1398
فرماندار در جلسه تودیع و معارفه رییس تعزیرات:

درک حال مردم در وضعیت اقتصادی فعلی جامعه بیش از پیش ضرورت دارد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/10/15 17:51 بازدید: 285

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بندرانزلی - اسماعیل حیدری آزاد در جلسه تودیع و معارفه رییس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان با اشاره به اینکه علاوه بر مبارزه با احتکار ، قاچاق ، گرانفروشی و کم فروشی ، باید بازار نیز مدیریت شود اظهار کرد: باید با مردم تا جایی که قانون به ما اجازه می دهد مدارا کنیم تا مشکلی برای کسی پیش نیاید.

وی تعزیرات را دستگاه اجرایی شبه قضایی در دل دولت برشمرد و افزود: تعزیرات حکومتی ارتباط مستقیم با اصناف و کسبه دارد انتظار می رود احوالات و وضعیت کسبه در انجام ماموریت های ماموران تعزیرات لحاظ شود .

حیدری آزاد به انتظارات مردم  اشاره کرد و افزود : انتظارات مردم بعنوان شهروند از سازمان تعزیرات حکومتی بسیار بالاست و آن برخورد قاطع و جدی با تخلفات صنفی است . البته با دانه درشت هایی که بازار را در دست دارند .

فرماندار شهرستان بندرانزلی خاطر نشان کرد: محور فعالیتهای سازمان تعزیرات رفع دغدغه های اساسی مردم است و انتظار داریم اقدامات پیشگیرانه خصوصا گشت های مشترک نظارت در سطح جامعه به نحو بایسته انجام شود و پرونده های ورودی به شعب تعزیرات کاهش یابد و امنیت اقتصادی کسبه و منافع مردم هر دو توامان تامین گردد .

حیدری آزاد با بیان اینکه تعزیرات حکومتی باید به سراغ مفسدان دانه درشت اقتصادی برود تاکید کرد: با توجه به نزدیکی پایان سال برخورد با دانه درشت ها ، محتکران ، گرانفروشان و کم فروشان باید در دستور کار تعزیرات حکومتی باشد .

لازم به ذکر است در این جلسه محمدصادق جعفر زاده به عنوان رییس جدید اداره تعزیرات حکومتی شهرستان بندرانزلی معرفی و از خدمات و تلاشهای مهدی سبزی رییس سابق این اداره تقدیر شد.

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی