دوشنبه 3 تیر 1398

جلسه کمیته روستایی ستاد گرامیداشت دهه فجر برگزار شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/10/17 15:33 ویرایش : ‎1397/10/18 17:47 بازدید: 259

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بندرانزلی - معاون سیاسی ، اجتماعی فرمانداری بندرانزلی در این جلسه با اشاره به تقارن ایام الله دهه مبارک فجر با ایام فاطمیه (س) اظهار کرد: باید برنامه ریزی های برگزاری مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به گونه ای باشد که در ایام فاطمیه مراسمات قرآنی برگزار شده و جشن های پیروزی انقلاب بعد از ایام فاطمیه برگزار شود.

حسن صفری افزود: بر اساس دستورالعمل ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی باید ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان تا پایان اسفند ماه امسال برنامه عملکرد اداره خود در عمر چهل ساله این انقلاب را بومی سازی کرده و به معرض نمایش عموم مردم قرار دهند.

وی با انتقاد از انعکاس ضعیف عملکردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی اظهار کرد: خوشبختانه بیشترین کار در کشور در دوران پر برکت انقلاب اسلامی انجام شده اما متاسفانه کمترین تبلیغ در این خصوص شکل گرفته و آنگونه که باید ، عملکردها در کشور انعکاس داده نشده و نتوانستیم در این حوزه خوب مدیریت کنیم .

صفری تاکید کرد: بزرگترین رسالت ما انتقال فرهنگ به نسل جوان و نوجوان است و این کار باید در خانواده ها و مدارس بیش از پیش مورد توجه قرارگرفته و اهداف و آثار پربرکت انقلاب شکوهمند اسلامی به مردم ، خصوصا نسل جوان بیان شود.

وی با اظهار امیدواری از برگزاری هرچه باشکوهتر جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب تاکید کرد: باید جشن چهل سالگی انقلاب به صورت ویژه برگزار شود به گونه ای که این ویژگی در مراسمات ایام فاطمیه و جشن های برنامه ریزی شده نمود داشته باشد تا خبرنگاران بتوانند ویژگی های متفاوت 40 سالگی پیروزی انقلاب  را در رسانه ها به عموم مردم انتقال دهند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری بندرانزلی خاطر نشان کرد: با توجه به فضاسازی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی در فضای مجازی و رسانه های بیگانه، باید مراسم و جشن 40 سالگی انقلاب به گونه ای برگزار شود که بیگانگان بدانند با وجود فضای مسموم ، ملت شریف ایران اسلامی همواره پای این انقلاب ایستاده اند و هیچ گاه پشت انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه را خالی نمی کنند .

دولت و ملت همدلی و همزبانی