سه شنبه 25 تیر 1398

پیام تبریک فرماندار بندرانزلی بمناسبت روز پرستار

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/10/22 10:42 ویرایش : ‎1397/10/22 10:57 بازدید: 325

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بندرانزلی - در سالروز ولادت فرخنده و مسعود عقیله بنی هاشم حضرت زینب (س) که به روز پرستار نام گرفته پیامی از سوی اسماعیل حیدری آزاد فرماندار بندرانزلی بشرح ذیل صادر شد .

بسم الله الرحمن الرحیم

شاد روز ولادت با سعادت شیرزن حماسه کربلا و حافظ رشادت های خاندان ولایت و امامت، پیام آور عاشورا، مظهر صبر و شکیبایی، پرستار زخم های به خون نشسته کربلا، حضرت زینب کبری (س) که درود بی پایان بر این الگو و اسوه فداکاری باد، فرصتی خجسته است تا از خدمات ارزشمند انسان های شیفته  خدمت به  سلامت، آرامش و بهبود همنوعان تقدیر بعمل آید.

پرستاری هنریست بی نظیر و تخصصی است بی همتا که تنها مراقبت از علائم حیاتی و نگهبانی از مرز حیات بیمار نیست، بلکه دمیدن روح زندگیست در تن رنجور بیمار. پرستاری حفظ جان بیمار و تقویت روح اوست. پرستاری آمیختن طبابت جسم است با طبابت روح. روشن نگه داشتن چراغ حیات بیمار است و درخشان کردن خورشید ایمان و اعتمادش به زندگی.

اینجانب ضمن تبریک سالروز ولادت فرخنده حضرت زینب کبری(س) که به روز پرستار نام گرفته و نماد ارزش والای این شغل شریف و نشانه  احترام جامعه به پرستاران است را به تمامی پرستاران متعهد و زحمت کش که مانند فرشتگان رحمت در رفع دردها و آلام بیماران‌ می کوشند، تبریک وشاد باش  عرض نموده واز زحمات طاقت فرسای این قشر فرهیخته قدردانی مینمایم .  امیدوارم با عنایات حضرت حق در گشودن عرصه های نوین و توسعه  فضاهای درمانی ، آموزشی و پژوهشی، اقدامات موثری در  زمینه رشد ، تعالی و توفیقات روزافزون مجاهدان عرصه سلامت و ارائه خدمات بهتر ومطلوبتر درمانی به مردم گرامی ، نجیب و غیرتمند ایران عزیز میسر گردد.

 

                                                                                                                                                                                                                                                         اسماعیل حیدری آزاد

                                                                                                                                                                                                                                                     فرماندار شهرستان بندرانزلی

دولت و ملت همدلی و همزبانی