سه شنبه 29 مرداد 1398
فرماندار انزلی در دیدار با فرماندهان بسیج ادارات و کارگری شهرستان :

بسیجیان چشم و چراغ و عیون نظام مقدس جمهوری اسلامی در ادارات هستند

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/11/16 17:46 بازدید: 246

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بندرانزلی اسماعیل حیدری آزاد فرماندار شهرستان بندرانزلی در دیدار با فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج اداری و کارگری شهرستان با تبریک ایام دهه فجر و تقارن آن با ایام فاطمیه(س)اظهار کرد:باید با وحدت و هم دلی و هم افزایی همه مردم و مسئولان و همه کسانی که دل در گرو نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند انقلاب را حفظ کنیم .

وی با اشاره به اینکه حضور در بسیج ادارت فرصت مناسبی برای خدمتگزاری به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی به شمار می رود افزود: هرکدام از ما یک کارت بسیجی در جیب داریم که مایه افتخار مان است و باید بگویم بسیجیان ، چشم و چراغ و عیون نظام مقدس جمهوری اسلامی در ادارات هستند.

 حیدری آزاد با بیان اینکه هرکدام از بسیجیان شاغل در ادارات به عنوان چشم نامحسوس می توانند وقایع و اتفاقات را به مراجع بالاتر انتقال دهند گفت:  با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری، سلامت اداری از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در هر شغل و سمتی باید حداقل استانداردهای خدمتی را رعایت کرده و آن را به نحو احسنت اشاعه دهیم .

فرماندار شهرستان بندرانزلی با تاکید بر اینکه اصلاح اول باید از خودمان صورت بگیرد تاکید کرد: اگر نتوانیم خودمان را اصلاح کرده و استاندارد های لازم را رعایت نکنیم قطعا نمی توانیم به کسی انتقال داده و از دیگران انتظار داشته باشیم .

 وی با اشاره به هجمه های دشمنان در فضای مجازی تصریح کرد: با توجه به فعالیت گسترده دشمنان در فضای مجازی، باید به دنبال خلق فکر و ایده های نوین برای مقابله با هجمه های دشمنان انقلاب باشیم و به داشته هایمان اضافه کنیم.

فرماندار شهرستان بندرانزلی با بیان اینکه اطلاع رسانی درست در خصوص تلاش های انجام شده در عمر چهل ساله انقلاب شکوهمند اسلامی وظیفه همگان است گفت: استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی ، نتیجه صبر و تحمل مردم در برابر فشار ها و تحریم ها و تهدید ها و توطئه های دشمنان نظام در عمر چهل ساله انقلاب شکوهمند اسلامی است.

حیدری آزاد بیان کرد: هر حکومتی نیاز به عیون و بازرسی دارد و  مردم بسیار گله مند هستند و حرف دارند .

فرماندار بندرانزلی گفت: علاوه بر اینکه بازرسی نامحسوس در ادارت مورد تاکید است ، شما بسیجیان ادارت نیز باید انعکاس دهنده مشکلات اداره خود باشید .

وی با اشاره به اینکه روسای ادارات مکلف به پاسخگویی به مردم در روز ملاقات عمومی هستند افزود: حضور شما به عنوان فرماندهان پایگاه های بسیج در ادارت نقطه عطف و قوت است.

حیدری آزاد تاکید کرد: تلاش همه جانبه در همه دستگاه های اجرایی برای جلوگیری از تخلفات و ایجاد سلامت اداری ضرورت دارد.

فرمانداربندرانزلی بیان کرد: مشکلات مردم باید شناسایی شده و تا حد امکان رفع شود چرا که ما در برابر مردم ، فقط خدمتگزاریم .

 

 

 

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی