یکشنبه 29 اردیبهشت 1398
فرماندار بندرانزلی :

منافع حاصله از اراضی کمیته امداد در منطقه آزاد به شهرستان انزلی تزریق می شود

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/11/18 13:51 بازدید: 168

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بندرانزلی اسماعیل حیدری آزاد اظهار کرد: باتوجه به سفر رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) به گیلان و با هماهنگی های انجام شده قرار بود در شورای اداری شهرستان میزبان مهندس فتاح باشیم ولی به دلیل تداخل برنامه ها در استان شورای اداری شهرستان لغو شد.

وی افزود: با توجه به اینکه منطقه آزاد انزلی میزبانی از رییس کمیته امداد را برعهده گرفت در نشست سه جانبه فرماندار شهرستان انزلی، رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) و مدیرعامل منطقه آزاد نتایج خوبی حاصل شد.

فرماندار انزلی با اظهار تشکر از تعامل و همراهی و همکاری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی و معاونان ایشان در جهت افزایش تعاملات فی مابین تصریح کرد: بخشی از زمین های شهرستان انزلی که از انفاقات مردم برای یتیم ها و به اسم محرومان است در تمکلک کمیته امداد بوده و در حوزه سرزمینی منطقه آزاد انزلی قرار دارد که مقرر شد کلیه عواید و منافع و ارزش افزوده و هرگونه فعالیت و بهره برداری و درآمد زایی حاصل از آن بر روی این زمین ها به کمیته امداد شهرستان انزلی تزریق شده و از شهرستان خارج نشود.

حیدری آزاد تاکید کرد: با توجه به جذب اعتبارات قابل توجه از این تفاهم صورت گرفته شاهد آن خواهیم بود که توانمند سازی خانواده های مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و برنامه ریزی برای تامین منافع مردم محروم و مستضعف شهرستان  صورت پذیرد.

فرماندار شهرستان بندرانزلی خاطر نشان کرد: حضور رییس کمیته امداد امام خمینی حضور پرخیر و برکتی بود و با عنایت ویژه ای که نسبت به بندرانزلی و شخص بنده داشتند این اتفاق مبارک افتاد.

حیدری آزاد افزود: مبالغ قابل توجهی از ارزش افزوده و عواید حاصله از این اتفاق نصیب محرومین همین شهرستان خواهد شد و انتظار می رود شاهد تغییر و جهش خوبی در ارتقای سطح معیشت این عزیزان باشیم.

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی