دوشنبه 25 شهریور 1398

پیام تبریک فرماندار انزلی به مناسبت روز جانباز

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/01/21 22:50 ویرایش : ‎1398/01/21 22:53 بازدید: 147

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بندرانزلی اسماعیل حیدری آزاد در پیامی چهارم شعبان ولادت فرخنده حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز را تبریک گفت.

 در متن این پیام آمده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
جانباز یعنی اسوه ایثار و رهرو علمدار وفادار
 
تاریخ تاکنون از جان گذشته در راه وفای به ولایتی همچون حضرت عباس (ع) را به خود ندیده است ، کسی که صحنه کربلا را تجلی گاه ایثار و جانبازی خود نمود.  
 
هیبت حیدرآسای علمدار کربلا  عشق و ایثار در راه ولایت را با خون سرخ شهدا و جان نثاری جانبازان عزیز در دوران هشت سال دفاع مقدس در عالم به فریاد کشید و آن جا بود که رسم عشق و شیوه جانبازی مرام راه ازخودگذشتگانی شد که نام بزرگ جانباز را همچون تاج افتخار برسر داشته و دارند و به برکت وجود مبارکشان نور امید همچنان در دل های همگان روشن مانده است.
 
به مناسبت سالروز ولادت این بزرگوار و به پاسداشت ایثار و از جان گذشتگی جانبازان عزیز  در راه وفای به پیشوای زمانه خود بهانه ای شد تا در این روز عزیز سر تعظیم در برابر رشادت های جانبازان غیور فرود آورده و رسم ولایتمداری و جان نثاری در راه امام امت را مرور کنیم.
اینجانب فرارسیدن روز جانباز را به همه جانبازان سرافراز میهن اسلامی تبریک عرض نموده و از خداوند متعال سلامت و سعادت و بهروزی را برای این عزیزان خواستارم .
 
                                                                                                                                                          اسماعیل حیدری آزاد
                                                                                                                                                    فرماندار شهرستان بندرانزلی
دولت و ملت همدلی و همزبانی