سه شنبه 29 مرداد 1398

پیام تبریک فرماندار بندرانزلی به مناسبت روز جوان

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/01/28 14:56 بازدید: 729

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بندرانزلی اسماعیل حیدری آزاد در پیامی فرار سیدن سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را به همه جوانان میهن اسلامی خصوصا جوانان شهرستان بندر انزلی تبریک گفت.
در متن این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
جوانان ایران اسلامی ادامه دهنده راه نسلی هستند که در هشت سال دفاع مقدس، خاکریزهای جنگ را به معبدهای وصال الهی تبدیل کردند و با سرخی خون خود صحیفه زندگیشان را لاله گون ساخته و به دیدار باری تعالی شتافتند .
استفاده از شور و شعور جوانان در عرصه های تصمیم گیری و تصمیم سازی و ایجاد زمینه های تعامل و همفکری با کارشناسان و دست اندرکاران امر و بهره گیری از پتانسیل فکری جوانان در گرد آوری و پردازش ایده ها و تولید اندیشه و زنده نگه داشتن روحیه خلاقیت در جهت عملی شدن فضای مدیریتی و بهره گیری از دانش روز و بسترسازی برای ظهور استعداد ها در پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دولت محترم تدبیر و امید در خدمت رسانی هرچه بهتر به مردم شریف ایران اسلامی همواره مورد تاکید بوده است.
بسیاری از پیروزی ها و کامیابی ها، تنها در سایه جوانی امکان پذیر است و بسیاری از آرزوها و هدف ها، فقط در فرصت جوانی قابل دست یابی است بنابراین باید با فراهم ساختن زمینه های رشد و تعالی جوانان، مسئولیت متولیان امر و خانواده را سنگین نموده و همگان باید در راستای تربیت و تعالی نسل جوان اهتمام ویژه داشته باشیم چرا که اعتلا ء و پویایی جامعه در گرو وجود جوانانی است که در درون آن جامعه پرورش یافته ، برای پیشرفت آن گام برداشته و با کار و تلاش خود آینده ای بهتر را برای هموطنان خود رقم می زنند .
جوانان ایران اسلامی نشان دادند که همواره نقش چشم‌گیر و قابل توجهی در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و همچنین دفاع مقدس ،دوران سازندگی و عمران کشور، دفاع از حریم حرم و امروز امدادرسانی به هموطنان آسیب دیده از زلزله و سیل و همچنین فتح قله های علمی و دستیابی به فناوریهای نوین داشته اند.
نوبهار جوانی زمینه ساز اعتلا و پویایی جامعه ای است که جوانان آن با نشاط و امید به فرداهای روشن، تلاشگر و جهادگونه برنامه ریزی و اقدام می کنند و با تکیه بر اراده ایرانی و ایمان اسلامی خود در مسیری به پیش می روند که الگویی برای بسیاری از کشورها به شمار می روند.
نشستن پای صحبت های جوانان نسل های سوم و چهارم انقلاب، ضرورتی انکارناپذیر است پس باید نقدهای جوانان را شنید و دغدغه های شان را پاسخ گفت و با فراهم کردن زمینه حل مشکلات آنان در عرصه های مدیریتی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی با تدبیر، امید و نشاط را در جامعه دوچندان کرد.
اینجانب ضمن تبریک این مناسبت مبارک به عموم جوانان فهیم شهرستان بندرانزلی ، سربلندی و سرافرازی روزافزون و توفیق در تمام مراحل زندگی را برای همه این عزیزان از درگاه ایزد منان مسئلت دارم .

اسماعیل حیدری آزاد
فرماندار شهرستان بندرانزلی

دولت و ملت همدلی و همزبانی