دوشنبه 18 آذر 1398

پیام تبریک فرماندار بندرانزلی به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/03/14 22:58 بازدید: 197

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بندرانزلی اسماعیل حیدری آزاد در پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«اللَّهُ أَکْبَرُ اللَّهُ أَکْبَرُ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ وَ اللَّهُ أَکْبَرُ اللَّهُ أَکْبَرُ وَ لِلَّهِ الْحَمْدُ الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى مَا هَدَانَا وَ لَهُ الشُّکْرُ عَلَى مَا أَوْلانَا»

عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت صد شکر که این آمد و صدحیف که آن رفت...

صدای پای عید می‌آید و دل مومن بر سر دو راهی آمدن عید رمضان و رفتن ماه رمضان بلا تکلیف است که از آمدن آن یک دلشاد باشد یا از رفتن این یک محزون؟ عید فطر پاک‍ترین و عیدترین عیدهاست چرا که پاداش یک ماه عبادت و شست‌وشوی جان در نهر پاک رمضان است.
خوشا به حال آنان که عاشقانه به استقبال ضیافت الهی رفته، وجود خویش را با زمزمه‌های دعا و نوای دلنشین مناجات صفا دادند و با درک لیله‌القدر که بهتر از هزار ماه است راه سعادت و نیک بختی را پیش گرفتند و اینک با قلبی مطمئن به استقبال عید سعید فطر می‌روند.
ماه مبارک رمضان فرصتی گرانقدر بود تا بندگان صالح خدا روح زنگار گرفته از عادات دنیوی را در چشمه جوشان فیض حضرت حق بشویند و در شب‌های قدر، تسبیح فرشتگان را به گوش جان بشنوند و در سایه دستورات حیات بخش قرآن کریم، از غفلت و دنیازدگی آزاد شوند.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، فرارسیدن عید سعید فطر، عید پیروزی در جهاد اکبر و سرآغاز تحولات اساسی در زندگی خداجویان و پرهیزکاران را به عموم مردم نجیب و شریف و ولایتمدار و روزه‌دار شهرستان بندرانزلی تبریک عرض می‌کنم .
سلامتی و طول عمر برای مقام معظم رهبری، تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر(عج) و استقرار عدالت مهدوی در جهان، سر بلندی و عزت اسلام و مسلمین، قبولی عبادات روزه داران و حفظ معنویت در تمام ایام سال برای عموم شهروندان انزلی را از خداوند متعال مسئلت دارم.

اسماعیل حیدری آزاد
فرماندار شهرستان بندرانزلی

دولت و ملت همدلی و همزبانی