دوشنبه 25 شهریور 1398
فرماندار بندر انزلی:

حفظ ارزش‌های دفاع مقدس راهکاری موثر در تداوم فرهنگ پایداری است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/03/20 15:42 بازدید: 167

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بندر انزلی اسماعیل حیدری آزاد فرماندار این شهر ساحلی در دیدار با سرهنگ پاسدار عباس بایرامی رئیس بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس گیلان با اشاره به دستاوردها و رشادت های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس اظهار کرد: دفاع مقدس یادآور هشت سال رشادت و دلاورمردی انسانهای آزاده است.
وی افزود: در دوران دفاع مقدس انسان‌های آزاده با عزمی راسخ گام در مسیری دشوار نهادند و جلوه‌ای از عشق الهی را به من به منصه ظهور رسانده و آموزگار ایثار و از خودگذشتگی شدند حیدری آزاد تاکید کرد: دفاع مقدس یکی از درخشان‌ترین ارزش‌های انقلاب اسلامی ایران است چرا که ملت ایران در اتحادی بی نظیر و یکپارچه به مصاف با دشمنان متجاوز رفتند و برای حفظ و پاسداری از بدن سراسر عشق و ایثار و شجاعت شدند.
به گفته فرماندار بندرانزلی آثار اخلاص دوران دفاع مقدس به حدی است که افرادی در دفاع از حریم ولایت توسط مدافعان حرم نقش آفرینی می نمایند.
وی ترویج فرهنگ پایداری با بهره‌گیری از هنر را ضروری دانست و اظهار داشت:امروز برای نسل جوانی که آن دوران را لمس نکرده بهترین زبان ،بازگویی وقایع با هنر است و باید با وارد کردن جوانان در تهیه و تنظیم آثار شهدا و رزمندگان در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بکوشیم .
در ادامه این نشست سرهنگ بایرامی مسئول بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس برنامه های در دست اقدام این بنیاد را بیان نمود و از مجموعه مسئولین شهرستان در خصوص تحقق آن تقاضای یاری کرد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی