دوشنبه 29 مهر 1398

دیدار چهره به چهره با مردم/وقتی می توان میز خدمت را درمساجد محلات نیز برپا کرد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/04/12 17:20 ویرایش : ‎1398/04/13 08:44 بازدید: 203

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بندرانزلی، اسماعیل حیدری آزاد فرماندار این شهر ساحلی در اقدامی دستور بررسی مشکلات محلات را صادر نمود تا ضمن بررسی این مشکلات به همراه هیاتی متشکل از روسای ادارات دستگاههای اجرایی مرتبط با آن مشکلات در مساجد محلات حضور یافته و در دیداری چهره به چهره با مردم و به دور از هرگونه بروکراسی اداری مشکلات محله در حضور همگان مطرح و در همان مسجد نیز تا حد امکان آن مشکلات مرتفع و یا چاره ای برای آن اندیشیده شود تا با این کار علاوه بر حل مشکلات مردم رضایت خداو خلق خدا را نیز به همراه داشته باشد.
شامگاه سه شنبه فرماندار بندرانزلی به همراه معاون برنامه ریزی و توسعه اقتصادی فرمانداری، روسای ادارات آبفا، برق، بهداشت، تامین اجتماعی، شهردار و تنی چند از اعضای شورای شهر،فرماندهی سپاه ناحیه انزلی و فرماندهی نیروی انتظامی بندرانزلی در مسجد امام جعفر صادق (ع)شهرک صادقیه حضور یافته و پاسخگوی مطالبات و مشکلات مردم بودند.
فرماندار شهرستان بندرانزلی در این مراسم با اشاره به روند توسعه و پیشرفت عمرانی محله ها نسبت به دهه های گذشته اظهار کرد: همه این توسعه و آبادانی شهر و روستا و محلات به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی و زیر سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
اسماعیل حیدری آزاد بیان کرد: مسئولان نظام جمهوری اسلامی و کارگزاران دولت محترم تدبیر وامید خود را خادم مردم میدانند و بنده بعنوان نماینده عالی دولت ، افتخاری بالاتر از نوکری شما مردم فرهیخته ،نجیب و غیرتمند بندر انزلی برای خود نمی یابم وبه این نوکری افتخار میکنم.
وی افزود: بیشتر مشکلات مطرح شده در جلسه امروز مربوط به حوزه شهرداری است اما باید بگویم در اوضاع اقتصادی کنونی و با توجه به تحریم های ظالمانه میزان اعتبارات و بودجه کشور هم که بیشتر تکیه بر اقتصاد نفت دارد کاهش یافته و بدون تخصیص اعتبار هم کارها به خوبی پیش نمی رود و باید بر اساس اعتبارات موجود کارها و پروژه ها را اولویت بندی کنیم.
وی با اشاره به لزوم ترمیم و تجهیز پارک محله صادقیه و همچنین رفع مشکل آبگرفتگی معابر در آن منطقه تصریح کرد: ایجاد ایستگاه اتوبوس و احداث زمین ورزشی نیز یکی از خواسته های ساکنان این محله است که شهرداری می تواند ضمن ارزیابی و جانمایی زمینی در این منطقه ، زمین فوتبال چمن برای جوانان این محله احداث نماید.
فرماندار بندرانزلی همچنین با اشاره به درخواست نصب عابر بانک در آن محله به عنوان خواسته مردم گفت: با توجه به سیاست های سیستم بانکداری و نصب عابر بانکها در مسیرهای تجاری پرتردد با تراکنش بالا، با رایزنی هایی که انجام می شود نسبت به نصب عابر بانک در این منطقه نیز تلاش میکنم تا بتوانم این مشکل ونیاز را مرتفع نمایم.
حیدری آزاد با اشاره به لزوم برخورد قاطع نیروی انتظامی با معتادان متجاهر تاکید کرد: متاسفانه اعتیاد به عنوان بلای خانمانسوز در جوامع شیوع پیدا کرده و معتقدم کنترل و نظارت ها از درون خانواده ها باید آغاز شود چرا که در میدان بزرگتری به نام جامعه کنترل اعتیاد به مراتب مشکل تر است اما نیروی انتظامی شهرستان بندرانزلی نیز تمام قد در برابر سوداگران مرگ ایستاده و متخلفان را دستگیر و به مراجع قضایی معرفی می کند.
وی تاکید کرد: علاوه بر مشکلات عمومی مطرح شده در این جلسه و پاسخگویی مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط، سایر مکاتبات افراد حاضر در این جلسه در فرمانداری بندرانزلی بررسی و پیگیری می شود تا بتوانیم قلمی و قدمی در راه کمک به مردم برداریم.

دولت و ملت همدلی و همزبانی