دوشنبه 29 مهر 1398
معاون عمرانی فرماندار:

شوراها نماد تجلی مردم سالاری دینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/04/19 08:03 بازدید: 198

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بندرانزلی وحید پورحضرت معاون عمرانی فرماندار به عنوان نماینده ناظر مقام عالی دولت در بندرانزلی در جلسه تحلیف عضو جدید شورا و همچنین انتخاب اعضای هیات رییسه شورای شهر انزلی با اشاره به اهمیت فعالیت شوراها در نظام مقدس جمهوری اسلامی اظهار کرد: شورا ، تجلی مرم سالاری دینی است و قطعا مردم با حضور در انتخابات سرنوشت خود را رقم می زنند و به عنوان مسئولیتی بزرگ بر دوش منتخبان کردم گذاشته می شود.
وحید پورحضرت با اشاره به وجود 127 هزار عضو شورا در کل کشورافزود: امام راحل(ره) وعده خود را که بنیانگذاری حاکمیت نظام اسلامی بر پایه مردم سالاری دینی بود را محقق کرد و امروز می بینیم با برگزاری انتخابات متعدد در ادوار مختلف ، انتخابات به عنوان مظهر تجلی مردم سالاری دینی ایران اسلامی است.
وی با اشاره به اینکه مسولیت در شورای اسلامی شهر فرمایشی بوده تاکید کرد: خوشبختانه با وجود همه مشکلات مالی و اقتصادی، همه مسئولان و مدیران جامعه مدیریت شهری با وحدت و همدلی و هم افزایی کنار هم بوده و امیدواریم پس از این نیز بیش از پیش اقدامات سازنده ای را برای توسعه و آبادانی هرچه بیشتر بندرانزلی رقم بزنند.
معاون عمرانی فرماندار بندرانزلی یادآور شد: هیات رییسه انتخاب شده در جلسه امروز بر اساس قانون به مدت یک ماه فعالیت می کند و پس از پایان یک ماه فعالیت ، در جلسه ای فوق العاده دوباره برای انتخاب نهایی هیات رئیسه رای گیری می شود.
لازم به ذکر است، به دنبال استعفای رییس شورای اسلامی شهربندرانزلی جهت حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی تهمتن وکیل منفرد نفر اول عضو علی البدل پس از طی مراحل قانونی و کسب استعلامات از مراجع قانونی و تایید فرمانداری، به عنوان عضو جدید شورا معرفی و در انتخابات هیات رئیسه این شورا، شعبان جعفری نیز با کسب چهار رای موافق، دو رای مخالف و یک رای سفید به عنوان رییس شورای شهر انزلی انتخاب شد.
همچنین هادی حیدری منشی شورای شهر انزلی نیز با کسب هفت رای موافق به عنوان نائب رییس شورای شهر انتخاب و یاسر کریم بخش نیز با حداکثر آراء جانشین هادی حیدری در سمت منشی شورای شهر شد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی