سه شنبه 29 مرداد 1398
فرماندار بندرانزلی:

ضرورت تشکیل اتاق فکرفرمانداری/ اتاق فکر محل خلق راهکارهای عملی شدن ایده‌ها در جامعه است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/05/03 12:29 بازدید: 90

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بندرانزلی اسماعیل حیدری آزاد فرماندار این شهر ساحلی با اشاره به تشکیل اتاق فکر در فرمانداری بر اساس وعده داده شده به شهروندان و رسانه ها در این خصوص اظهار کرد: تشکیل اتاق فکر به عنوان مرکزتصمیم سازی و تصمیم گیری با استفاده از تفکر جمعی روش مند، یک انتخاب نیست، بلکه یک ضرورت است.
وی افزود: شناسایی ایده های مطلوب و تبدیل افکار به ایده و تعیین شیوه‌های اجرایی شدن ایده‌های مطلوب در شهرستان ، و شناسایی موانع و راهکارها در قالب کارگروهای مختلف با استفاده از همه ظرفیت های نیروی انسانی خلاق و ایده پرداز بندرانزلی از اهداف تشکیل این اتاق است.
حیدری آزاد خاطر نشان کرد: برای تشکیل اتاق فکر باید همه کارشناسان، صاحبان فکر و اندیشه، دلسوزان و دوستداران شهرستان بندرانزلی بدون در نظر گرفتن گرایشات سیاسی، قومی و منطقه ای همدل و همسو باشند تا به هدف نهایی که همانا توسعه و اعتلای همه جانبه شهرستان بندرانزلی است دست یابیم .
وی یادآور شد: حضور افراد در اتاق فکر و اندیشه فرمانداری و کارگروه های مرتبط با آن، فقط جنبه حضور فیزیکی ندارد بلکه اعضای این اتاق خود صاحب فکر، ایده، طرح و برنامه بوده و از کسانی خواهند بود که به موضوعات و مسائل مختلف نگاه مبتکرانه و خلاقانه داشته باشند.
فرماندار ادامه داد: تشکیل اتاق فکرو اندیشه فرمانداری‌ به عنوان بازوی فکری فرماندار بوده و در صورتی که اعضای کارگروه های مختلف اتاق‌ فکر با در نظر گرفتن امکانات موجود و ظرفیت‌های شهرستان برنامه‌ریزی لازم را انجام دهند، خروجی بهتری نیز از برنامه‌های در دست اقدام و اولویت دار شهرستان حاصل می‌شود.
حیدری آزاد تاکید کرد: اعضای کارگروه های این اتاق فکر، با تعیین اولویت‌ها و برنامه‌ریزی و پیگیری تا رسیدن به نتیجه مطلوب، با در نظر گرفتن شرایط موجود، اولویت های شهرستان را در همه زمینه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، هنری، ورزشی ، محیط زیست، بانوان ، رسانه و مدیریت شهری را تعیین و به فرماندار تحویل دهند.
فرماندار انزلی با اشاره به انتشار فرم عضویت در اتاق فکر و اندیشه فرمانداری در پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری بندرانزلی و سایررسانه ها خاطر نشان کرد: فرمانداری شهرستان بندرانزلی از تمامی صاحبان اندیشه، اصحاب قلم ، سمن ها، نخبگان، بانوان ، هنرمندان ،فرهیختگان و مقام آوران و قهرمانان ورزشی و همه کسانی که فکر می کنند می توانند قلمی و قدمی در راه توسعه همه جانبه شهر خود بردارند دعوت به عمل می آورد تا با مراجعه به روابط عمومی فرمانداری نسبت به دریافت و تکمیل فرم تقاضای عضویت در اتاق فکر و اندیشه فرمانداری اقدام نموده و بتوانیم دست در دست هم به مهر، شهر خود را آباد تر کنیم .

دولت و ملت همدلی و همزبانی