سه شنبه 19 آذر 1398
فرماندار بندرانزلی:

دهیاران در عمل به وظائف قانونی خود اهتمام داشته باشند

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/05/10 19:55 بازدید: 245

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرماندار شهرستان بندرانزلی اسماعیل حیدری آزاد روز پنجشنبه در جلسه کاهش آسیب های زیست محیطی با محوریت عدم سوزاندن کاه و کلش توسط کشاورزان و روستائیان اظهار کرد:دهیاران باید تلاش بیشتری در راستای افزایش آگاهی روستائیان و خصوصا کشاورزان درهمه زمینه ها انجام دهند.
وی با اشاره به اینکه کشاورزی بندرانزلی هنوز در حالت سنتی است افزود: متاسفانه با وجود مصرف بالای آب کشاورزی برداشت محصول کشاورزی بندرانزلی ضعیف است و از سوی دیگر هدر دادن آب به ضرر بیت المال است.
فرماندار بندر انزلی با بیان اینکه باید بین محصولات کشاورزی تناسب وجود داشته باشد تصریح کرد:
زمانی بندرانزلی مرکز نوغانداری بود اما اکنون یک توتستان هم در انزلی نداریم و از سوی دیگر
در روستا ها نیز هر روز شاهد ضرر و زیان کشاورزان و کاهش محصولات آنها هستیم .
حیدری آزاد متذکر شد:دهیاران مانند شهرداران روستا ها هستند و نسبت به تکالیف قانونی خود نظارت و عمل کرد کافی و وافی داشته و از جناح بندی واموراتی غیر از وظایف محوله اجتناب کرده و عدالت را در چارچوب قوانین و ضوابط رعایت کنند.
وی یادآور شد: مردم نباید با عتاب و خطاب دهیاران مواجه شوند و دهیاران باید حفظ وحدت و افزایش همدلی را در دستور کار داشته باشند و نباید خود عامل اختلاف شوند.
فرماندار شهرستان بندرانزلی تاکید کرد:ما همگی خادم مردم هستیم و باید در چارچوب قانون وظایف خود را انجام دهیم و اگر چنانچه موفق به انجام کاری نشدیم ارباب رجوع را توجیه کنیم.

دولت و ملت همدلی و همزبانی