سه شنبه 19 آذر 1398
معاون سیاسی ، اجتماعی فرمانداری بندرانزلی

آزادگان گنجینه های ارزشمند دوران مقاومت و پایداری هستند

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/05/12 19:19 بازدید: 313

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بندرانزلی – بمنظور گرامیداشت آزادگان سرافراز ایران اسلامی در سالروز ورود پرافتخارشان به میهن اسلامی جلسه ستاد بزرگداشت این واقعه تاریخی در فرمانداری به ریاست حسن صفری معاون سیاسی ، اجتماعی فرمانداری برگزار شد.
صفری در این جلسه به دوران سخت اسارت و افتخار آفرینی آزادگان با استقامت شان اشاره کرد وگفت : ٢٦ مرداد یادآور ورود تاریخی دلاور مردان افتخار آفرین این سرزمین است که با تحمل سالها رنج و شکنجه در زندان های مخوف دشمن به میهن اسلامی بازگشتند و سند آزادگی ایران اسلامی و تجلی صبر و استقامت ایران اسلامی شدند.
وی افزود : آزادگان گنجینه های ارزشمند دوران مقاومت و پایداری این ملت هستند و احترام به آنان وظیفه همگان است . ما نباید فراموش کنیم که امنیت امروز ما مرهون ایثارگری های آزادگان ، جانبازان و شهدای گرانقدر است .
صفری به دوران دشوار اسارت اشاره کرد و اظهار داشت : آزادگان حق زیادی بر گردن همه ما دارند . زیرا سالهای وحشتناک اسارت را با بردباری در برابر شکنجه های دشمن تحمل کردند و این پایداری ها نباید فراموش شود و به پاس تحمل این سختی ها برای سرافرازی ایران اسلامی احترام به جایگاه و مقام این عزیزان باید به عنوان یک اصل در جامعه نهادینه شود .
شایان ذکر است دیدار مسئولین با آزادگان ، برگزاری جشن ورود آزادگان به میهن و گلباران مزار شهدای گمنام توسط آزادگان از برنامه هایی است که توسط این ستاد در سالجاری انجام خواهد شد.

گالری عکس مرتبط جلسه ستاد آزادگان
دولت و ملت همدلی و همزبانی