سه شنبه 19 آذر 1398

پیام تبریک فرماندار بندرانزلی به مناسبت فرارسیدن عید قربان

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/05/21 12:21 بازدید: 211

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بندرانزلی اسماعیل حیدری ازاد در پیامی فرارسیدن عید سعید قربان را به عموم شهروندان فهیم و شریف شهرستان بندرانزلی تبریک گفت.
در متن این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم

ارزش عشق به معشوق است که در راهش از همه دلبستگی ها رها می شویم و دل را به قرب او نزدیک می کنیم و این سنت ابراهیم خلیل (ع) است، سنتی که شرافت بنی آدم و کرامت انسانی را در تاریخ رقم زده است.

دهم ذی الحجه، روز کمال و رهیدن از بند تعلقات دنیوی و جشن رهایی از اسارت نفس، و وسوسه های شیطانی، تجلی گاه عبودیت و زیبا ترین جلوه خضوع خالصانه در برابر پروردگار سبحان و یاد آور خاطره جاودانگی و ایثار است. عید قربان روز امتحان الهی و روز قرب حق و عید بندگی و سعادت و روزیست که زیباترین جلوه تعبد در برابر خالق عیان می گردد و باشکوهترین عشق ها رقم می خورد. این عید بزرگ، قربانی کردن در راه خدا، شکوفا شدن روح ایثار و نشان دادن میزان عشق و قرب به منبع لایزال الهی و تقواست.

بدینوسیله، فرارسیدن عید سعید قربان، جشن شکوفایی ایمان و یقین را به همه مسلمانان جهان بالاخص مردم مؤمن و متدین شهرستان بندرانزلی تبریک عرض نموده، از پیشگاه با عظمت پروردگار بی همتا، سعادت، سلامتی و رستگاری را برای همگان و اقتدار و سربلندی روزافزون را برای ایران اسلامی در سایه وحدت و همدلی مسألت می نمایم.

اسماعیل حیدری آزاد
فرماندار شهرستان بندرانزلی

دولت و ملت همدلی و همزبانی