دوشنبه 25 شهریور 1398

جلسه شورای ترافیک شهرستان بندرانزلی برگزار شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/06/16 07:37 ویرایش : ‎1398/06/16 07:37 بازدید: 68

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بندرانزلی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری در این جلسه با اشاره به در پیش رو بودن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی اظهار کرد: تکلیف همه دستگاه ها برای کاهش بار ترافیکی چنین مراسمی مشخص است و و نیروی انتظامی و پلیس راهور هم در راستای تسهیل برای عبور و مرور مردم و دستجات عزاداری بیش از پیش کمک کند.

وحید پورحضرت افزود: با توجه به حضور مسافران و گردشگران در ایام تعطیلات پایان هفته به دلیل حضور و استفاده معنوی از مراسمات و برنامه های مربوط به این ایام در گیلان و خصوصا بندرانزلی اتظار می رود اصناف در خصوص کنترل قیمت ها در بازار نظارت بیشتری داشته باشندذ.

وی تاکید کرد: در حمل و نقل برون شهری نیز باید تدابیر لازم برای تسهیل در عبور و مرور اندیشیده شود تا با کمترین بار ترافیکی و کاهش تصادفات این ایام نیز سپری شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بندرانزلی خاطر نشان کرد: تمام تلاش شورای ترافیک شهرستان بندرانزلی بر این است تا مردم و مسافران ورودی به بندرانزلی علاوه بر استفاده معنوی ار بزنامه های متناسب با این ایام با خاطره خوشی به شهر و دیار خود بازگردند.

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی