دوشنبه 25 شهریور 1398
در پی بارندگی شدید در بندر انزلی

جلسه ویژه شورای هماهنگی مدیریت بحران تشکیل شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/06/19 08:13 بازدید: 61

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بندرانزلی - در پی بارش شدید باران در روز یکشنبه ۱۷ شهریور و آبگرفتگی معابر بعضی از نقاط شهر به دستور فرماندار شورای هماهنگی مدیریت بحران به ریاست وحید پور حضرت معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تشکیل جلسه داد و با بررسی آخرین اقدامات انجام گرفته ، در خصوص رفع نواقص موجود به تبادل نظر پرداخت .

در این نشست پورحضرت طی گزارشی از پیگیری‌های فرمانداری و شهرداری و دیگر دستگاه‌های ذیربط در رفع آبگرفتگی ها با تلاش زحمت کشان شهرداری از انعکاس اخبار بطور نامناسب از سوی برخی رسانه‌ها که موجب تضعیف مسئولین و نادیده گرفتن تلاش‌های آنان می شود ابراز ناخرسندی کرد و از دست اندرکاران رسانه ها خواست تا در نشر اخبار رعایت انصاف و موازین اخلاق رسانه‌ای را نمایند تا بتوان با آرامش و همیاری همدیگر مشکلات را رفع نمود .

پورحضرت به ضرورت لایروبی انهار تاکید نمود و افزود : لایروبی انهار نیازمند هزینه سنگین است که باید از سوی دستگاه‌های متولی تأمین اعتبار شود .

وی به روز رسانی بانک اطلاعات تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز در مقابله با بحران احتمالی را از ضروریات دانست و از اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران خواست تا در کوتاه‌ترین زمان امکانات موجود خود را به فرمانداری اعلام نمایند .

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تنظیف دهانه پل ها را از دیگر ضروریات مقابله با آبگرفتگی ها بیان داشت و از متولیان خواست تا آن را در اولویت کارهای خود قرار دهند .

وی در پایان تاکید داشت تا کلیه مدیران در آماده باش کامل برای مقابله با هرگونه مشکل احتمالی باشند .

دولت و ملت همدلی و همزبانی