دوشنبه 29 مهر 1398

پیام فرماندار بندرانزلی به مناسبت جان باختن سه تن از شهروندان در حادثه تصادف خودروی سواری با کاروان پیاده اربعین حسینی

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/07/05 15:23 بازدید: 86

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بندرانزلی اسماعیل حیدری ازاد در پیامی حادثه اسفناک برخورد خودروی سواری به کاروان زائران اربعین حسینی در روستای سنگاچین را به ملت شریف ایران و خصوصا مردم شهید پرور و همیشه در صحنه انزلی و خانواده های داغدار این عزیران تسلیت گفت.

در متن این پیام آمده است:

انا لله وانا الیه راجعون

مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتم زده بـه انتظار بنشیند و این ، بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی است .
و هر از گاه در گذر زمان، در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی، جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکون، آغازی بی پایان را می سراید.
ضایعه جانسوز از دست دادن سه نفر از همشهریان عزیز انزلیچی که بر اثر سانحه تصادف کاروان پیاده با یکدستگاه خودروی سواری به دیار باقی شتافتند، موجب تأسف و تأثر فراوان اینجانب و جامعه فرهیخته و مردم شریف و غیرتمند شهرستان بندر انزلی شد.
 اینجانب، فقدان این عزیزان سفر کرده خلد آشیان وجنت مکان را به مردم عزیز و عزتمند شهرستان بندر انزلی بویژه خانواده های معزا وداغدار این تازه سفرکردگان و میهمانان سفره آقا ابا عبدالله الحسین (ع)تسلیت وتعزیت عرض نموده و از خداوند متعال برای این مرحومین ،علو درجات وهم نشینی با اولیا واوصیای الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت دارم و همچنین آرزوی صحت و سلامتی کامل برای مصدومین این حادثه  را دارم.
دعا میکنم که وسعت صبر خانواده ی این دوستان عزیز به اندازه ی دریای غمشان باشد.
با هم دعا کنیم تا خداوند بزرگ روح عزیزان از دست رفته را قرین رحمت واسعه خویش کرده و میهمانان جدیدش را که خود را برای زیارت ثارالله وشرکت در اربعین حسینی اماده میکردند هم سفره با آقا ومولایمان حضرت امام حسین (ع)و قمر منیر بنی هاشم (ع) قرار دهد .ان شاالله

دولت و ملت همدلی و همزبانی